O firmie

Misja

Pragniemy stać się najbardziej preferowanym hurtowym dostawcą opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w kraju, zorientowanym na potrzeby naszych klientów, z którymi budujemy partnerskie relacje biznesowe.

inbutfaro_siedziba.jpgInbud-Faro s.a. prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej opon i felg do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych.

Oferuje szeroką gamę produktów: felgi stalowe i aluminiowe takich firm jak Alutec, MW, opony, części zamienne do samochodów Daewoo, Kia, Hyunadai, akcesoria wulkanizacyjne. Można u nas znaleźć wszystko, co wiąże się z dziedziną kół samochodowych, zawsze w atrakcyjnej cenie.

Firma prowadzi 2 biura terenowe: w Kielcach i w Żorach. Centrala znajduje się w Lublinie przy ul. Grygowej 27.

Sieć dystrybucji pokrywa teren całego kraju, a plany spółki zakładają otwieranie kolejnych biur w najbliższych latach, przede wszystkim w regionach o największym potencjale rozwoju. Spółka rozwija także internetowe kanały sprzedaży dedykowane sprzedaży hurtowej - B2B.

Inbud-Faro s.a. jest obecnie prężnie rozwijającym się dystrybutorem o ugruntowanej pozycji na rynku felg i opon w Polsce, wchodzącym na rynki międzynarodowe. Reprezentuje producentów o uznanej renomie na całym świecie.

Obecna pozycja firmy jest rezultatem kilku podstawowych czynników, na których buduje swoją strategię:

  • nowoczesny system zarządzania oraz możliwości kapitałowe; dzięki temu możliwy jest dynamiczny rozwój oferty firmy i wprowadzania nowych produktów, a z drugiej, zapewniona jest stabilność funkcjonowania firmy.
  • doskonała baza magazynowa i logistyczna zapewniająca sprawną obsługę zarówno dostaw towarów jak i klientów.
  • wieloletnia bliska współpraca z naszymi dostawcami; zapewniająca naszym Klientom szeroką ofertę, atrakcyjne warunki zakupu i bieżącą dostępność towarów co pozwala nam  być dla nich solidnym partnerem.

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników pozwalają dokładnie rozpoznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz zmiany zachodzące na rynku i szybko na nie reagować. Procentuje to zaufaniem, jakim darzą nas nasi partnerzy, którzy chętnie do nas wracają i zawsze czują się mile widziani.

Zapraszamy do współpracy