Opony ciężarowe

Ważną częścią oferty Inbud-Faro s.a. są opony do samochodów ciężarowych. W ofercie posiadamy opony do każdego rodzaju transportu ciężarowego – prowadzące na osie przednie, napędowe oraz naczepowe (o średnicach standardowych 22,5” oraz 17,5” do naczep niskopodłogowych i lawet).

Oferta obejmuje także opony specjalne do pracy w szczególnie ciężkich warunkach – na budowach, na skalistych nawierzchniach, czy do ładunków o ponadstandardowej wadze / naczep o ponadnormatywnej ładowności.

Oprócz opon czołowych producentów dobrze znanych na rynku, jak Goodyear, Michelin, czy Dębica, jesteśmy importerem opon takich marek jak Linglong i Aufine. Zapewniają one bardzo dobre parametry użytkowe na polskich drogach co przy bardzo atrakcyjnej cenie daje doskonały stosunek ceny do jakości. Opony te doskonale sprawdzają się zarówno na długich dystansach w przewozach międzynarodowych, jak i w ruchu lokalnym zapewniając dobre prowadzenie oraz trwałość na długich przebiegach.

Wszystkie opony z naszej oferty spełniają wszelkie wymogi i normy odnośnie bezpieczeństwa a także uznane w branży standardy jakości i komfortu jazdy. Dzięki temu nie tylko są one konkurencyjne cenowo przy zakupie, ale także zapewniają niskie koszty użytkowania samochodu.